About

Hi, welcome to my blog. I am an independent painter and I have been painting all my life. If you’re interested in beautiful landscapes, paintings with animals, nature paintings etc, please check them out in my blog. I will keep this blog active by publishing one painting every second week. If you’re interested, please click here.

-English

Pershendetje, mirse vini ne faqen time. Une jam nje piktore e pa varur dhe kam pikturuar tere jeten time. Nese jeni te interesuar ne peisazhe te bukura, piktura me kafshe, pikture me natyre etj, mund ti shiqoni ne faqen time. Do ta mbaj kete faqe aktive, duke publikuar nga 1 pikture cdo 2 jave. Nese jeni te interesuar, ju lutem klikoni ketu.

-Shqip

Advertisements